Angkor Wat
      English Intro      OSTATNÍ CESTY/Hlavní strana     
Krátké zprávy / Quick News

Zbývají mi možná už jen dva týdny v Kambodži (PJ) Máme za sebou období návštěvování chrámů a po dalších netoužím, ale co dělat jiného, když tu nejsou ani hory, ani lesy, ani koupání ... Těším se do Thajska k moři. Co takhle projet Thajskem a Malajsií na jih malaj. poloostrova - jak to zní?


Návštívili jsme Rabbit Island, jedli modré kraby ...
Zajímá vás co jíme, jak se zde bydlí, jak to tady vypadá?
Čtěte v tomto pdf.
 
Báječný kambodžský venkov
Barvité dřevěné domy, zvířata a lidi všude kolem cest. Po silnicích i cestách se neustále pohybuje proud lidí na kolech. Do toho sem tam auto a motorky. Tuk tuků je zde minimum.  Polovina lidí na nás něco volá. I ti kteří se nesmějí se začnou smát, když se na ně pousmějeme my. Báječně nezkažená země. Děti nejsou zvyklé na to, že od turistů něco dostávají a už jen nás vidět, je pro ně zážitek. Jak dlouho bude trvat, než začnou pokřikovat many, many?
Více z naší cesty v tomto pdf.
Všechny fotky jsou zde.
All photos are here.
Větší mapa / Larger map zde / here.
Všechna videa jsou na Vimeo.
All videos are on Vimeo.

Cardamom Mountains and other videos on/a další videa na Vimeo.

Rabbit Island and other videos on/a další videa na Vimeo.

Kontakt:
Naše soukromé emaily stále fungují. Pokud je neznáte nebo nám chcete napsat ohledně naší cesty, tak nám můžete poslat email na
     pj.es.travelling[AT]gmail.com
(Tento odkaz není aktivní záměrně. Zkopírujte si jej do emailu a nahraďte [AT] zavináčem)

Contact:
Our private emails are still operational. If you don't have our private email addresses or want to contact us regarding our jurney, you can drop us an email at this address.
     pj.es.travelling[AT]gmail.com
(The link is non-active intentionally. Replace [AT] in the email message.)

cambodia indochina travel diary laos vietnam thailand indonesia philippines cestujeme denik dennik tipy na cestu zazitky cestovani filipiny indocina thajsko indonesie 2014